1. Pradžia
  2. /
  3. Kompiuteriai
  4. /
  5. Nešiojamų kompiuterių krepšiai

Nešiojamų kompiuterių krepšiai

Filtrai
Išvalyti

Kaina

Filtrai
Išvalyti

Nešiojamų kompiuterių krepšiai

Feja.lt galima įsigyti virš 900 šimtų modelių įvairiausių krepšių į kuriuos telpa nešiojami kompiuteriai. Asortimentą sudaro tokių gamintojų produkcija, kaip Acme, Targus, Dicota, Canyon, D-Lex, Case Logic, Samsonite, Modecom, Tucano, Natec, Trust, Asus, Lenovo, Hewlett-Packard, Kensington, Yarvik, Tracer, Prestigio, Media-Tech, Manhattan, Dell. LowePro, Toshiba, Digitus, Acer, Manta ir kt.

Kuprinės, krepšiai, dėklai gali būti labai įvairūs, jie gali talpinti elektronikos įrenginius kurie turi skirtingos įstrižainės ekranus – galimi variantai nuo 7“ (paprastai tokius turi internetiniai kompiuteriai) iki pat 20“ (čia dažniausiai būna kuprinės).

Renkantis krepšį/kuprinę savo nešiojamam kompiuteriui, nemažai vartotojų klysta su pasirinkimu, kadangi nežino, ko tiksliai jiems reikia. Parduotuvių lentynose yra visa galybė krepšių, tačiau gerai įsižiūrėjus, galima suprasti, kad kai kurie iš jų yra labai sunkūs ir nepatogūs, kiti turi daug nereikalingų skyrių, treti padaryti iš netvirtų ir neilgaamžių medžiagų. Pavyzdžiui, nusižiūrėjote didelį krepšį, tačiau po ilgų kelionių ar komandiruočių ji ja ne tokia patogi, ir kad reikia kažko paprastesnio. Arba atvirkščiai, pasirinkę paprastą krepšį, gali neužtekti papildomų skyrių kitokiems daiktams. Tokiu būdu, krepšio/kuprinės pasirinkimas gali būti jau ne toks paprastas. Į ką gi atkreipti dėmesį?

Yra daugybė faktorių, į kurios reikia atsižvelgti, renkantis kuprinę į kurią tarplinsitę savo nešiojamą kompiuterį. Vaikščiodama po bet kurią parduotuvę, galima paprašyti patarimo pardavėjų, tačiau koks yra vartotojo poreikis, žino tik jis pats.

Tikriausiai pats svarbiausias pasirinkimo faktorius yra nešiojamo kompiuterio ekranai ir jų įstrižainės dydis, o taip pat viso nešiojamo kompiuterio matmenys. Rinkdamiesi krepšį, jis turi idealiai tikti jūsų kompiuteriui. Jei nešiojami kompiuteriai yra mažesni už krepšio vidinį skyrių, tuomet jie laisvai „plaukios“, taigi bus daugiau šansų, kad apsibraižys ar kitaip nukentės dėl šalia esančių įdėtų daiktų, o toks dalykas tikrai nenudžiugins, ypač brangesnių/prestižinių kompiuterių savininkus. Jei pasirinktas krepšys jums patinka ir tinka, tačiau yra per mažas, daug džiaugsmo taip pat nesuteiks, kadangi kompiuteris tiesiog netilps, arba tilps, bet po labai didelių pastangų, o tai gresia krepšio suplyšimu greitoje ateityje.

Nešiojamų kompiuterių ekranų įstrižainės paprastai sudaro nuo 13,3“ iki 15,6“ colių, tačiau neretai tenka susidurti su modeliais, kurių ekranų dydis gali būti 10“ arba 18“. Galima teigti, kad į 15,6“ nešiojamam kompiuteriui skirtą krepšį gali tilpti ir 14“ modeliai. Žodžiu, ekrano įstrižainė yra vienas svarbiausių aspektų, aišku, kartais svarbus ir ekrano formatas – 4:3, 16:9 ir panašiai, kadangi dėl to kompiuteris gali būti labiau kvadratinis arba ištemptas. Idealiu atveju, geriausia su savimi reikėtų turėti patį nešiojamą kompiuterį.

Medžiaga, iš kurios padaryti krepšiai, taip pat atlieka svarbų vaidmenį. Dažniausiai sutinkami krepšiai su dirbtine oda, neilonu, kartais padarytos iš plastiko, dar rečiau – iš natūralios odos (pastarieji yra daug brangesni), aišku, galima sutikti ir kitokių medžiagų. Odiniai krepšiai yra stilingi, kokybiški, dažnai papuošti (ypač moteriškų krepšių atveju). Aišku, svarbu ir tai, kad nešiojamo kompiuterio skyrius būtų papildomai apsaugotas nuo smūgių, pavyzdžiui, paminkštintomis sienelėmis ir t.t.

Draugiškos kainos
Draugiškos kainos
Greitas pristatymas
Greitas pristatymas
Išskirtinis aptarnavimas
Išskirtinis aptarnavimas
Nemokamas atsiėmimas
Nemokamas atsiėmimas
Draugiškos kainos
Išskirtinis aptarnavimas
Greitas pristatymas
Nemokamas atsiėmimas