1. Pradžia
  2. /
  3. Kompiuteriai
  4. /
  5. Nešiojami kompiuteriai

Nešiojami kompiuteriai

Filtrai
Filtrai

Nešiojami kompiuteriai

Rezultatų nėra

Pabandykite patikslinti paieškos frazę arba naudokite kitokį žodį.

Vis tiek neradote pageidaujamos prekės?

Galite ją užsisakyti „Fėjos“ el. parduotuvėje iš gamintojų prekių katalogo.

Prekė bus užsakyta ir atvežta specialiai Jums.

Susisiekite su mumis ir mes Jums patarsime bei padėsime išsirinkti.

Lankytojai taip pat domėjosi

Feja.lt siūlo pilną nešiojamų kompiuterių asortimentą, todėl čia galima rasti visame pasaulyje garsius prekinius ženklus, tokius kaip Asus, Dell, Hewlett-Packard (HP), Apple, Toshiba nešiojamieji kompiuteriai, Lenovo, Samsung, Acer, taip pat ir mažiau Lietuvoje populiarius Packard-Bell, Fujitsu, Sony ir kitus.

Mobilieji kompiuteriai turi didelį pasirinkimą, tarp kurių yra nuolat populiarėjantys ultrabook‘ai, turintys naujausius Intel mobilius procesorius, patrauklų dizainą, nedidelio svorio ir lengvą korpusą bei ilgą baterijos darbo laiką (čia galima išskirti Asus Zenbook, Acer nešiojami kompiuteriai Aspire S, HP Envy 4, Dell XPS serijas), kultiniai Apple nešiojami kompiuteriai MacBook Air bei MacBook Pro, taip pat verslo klasės atstovai, tokie kaip Dell Latitude ir Vostro, Lenovo ThinkPad, HP Elitebook ir Asus B Series, tinkantys ne tik tradiciniams biuro darbams atlikti, tačiau ir darbui su didelės spartos reikalaujančiomis programomis.

Kompaktiškų nešiojamų kompiuterių srityje išsiskiria taip vadinami internetiniai kompiuteriai – netbook, kurių ekrano įstrižainė svyruoja nuo 10“ iki 12“. Juose paprastai naudojami Intel Atom platformos (nors pasitaiko ir AMD C ir E serijos procesorių), jie pasižymi ilgu baterijos darbo laiku, taip pat įmontuotos kompaktiškos klaviatūros, tačiau neturi optinių diskų įrenginių. Pastarojoje kategorijoje prieinami Asus EeePC, Lenovo nešiojami kompiuteriai S Series, MSI Wind U ir kiti modeliai.

Žaidimų gerbėjams savo nešiojamų kompiuterių modelius gali pasiūlyti tokios kompanijos, kaip Dell, Asus nešiojami kompiuteriai ir MSI. Kompanija Dell garsi Alienware serijos modeliais, kuriuose naudojami galingiausi Intel mobilūs procesoriai Core i7, taip pat sparčiausios nVidia GeForce ir AMD Radeon vaizdo plokštės, kurios kai kuriais atvejais gali būti apjungtos į SLI ir CrossFire režimus, be to, dažnai siūlomi modeliai su didelės raiškos ekranais. Kompanijos Asus asortimente yra specialiai žaidėjams sukurta „Republic of Gamers“ (ROG) serija su G Series modeliais, tuo tarpu MSI pramogų fanatams leidžia pasirinkti iš GT ir GX serijų nešiojamų kompiuterių.

Iš multimedia nešiojamų kompiuterių galima išskirti ASUS N Series, Dell XPS, HP Pavilion G ir DV, Lenovo IdeaPad Y ir Z serijų atstovai. Pastarieji išsiskiria patraukliu dizainu, Dolby Surround ar analogiška garso posisteme, leidžiančia mėgautis filmais bei muzika, apjungia vidutinės arba aukščiausios klasės procesorius (tiek Intel, tiek ir AMD) bei vidutinės klasės nVidia arba AMD diskretinę vaizdo plokštę. Paprastai tokius nešiojamus kompiuterius galima naudoti ir kaip darbo stotis, kurių dėka galima ne tik apdoroti vaizdinę bei garso medžiagą, tačiau ir atlikti sudėtingesnes užduotis, tokias kaip darbas su 3D grafika ir t.t.

Galiausiai kasdienėms užduotims savo modelius siūlo praktiškai visi nešiojamų kompiuterių gamintojai. Vieni populiariausių yra Asus K Series, Dell nešiojami kompiuteriai Inspiron, HP Pavilion, Samsung nešiojami kompiuteriai R Series, kurie siūlo patrauklų kainos ir produktyvumo santykį.

Draugiškos kainos
Draugiškos kainos
Greitas pristatymas
Greitas pristatymas
Išskirtinis aptarnavimas
Išskirtinis aptarnavimas
Nemokamas atsiėmimas
Nemokamas atsiėmimas
Draugiškos kainos
Išskirtinis aptarnavimas
Greitas pristatymas
Nemokamas atsiėmimas