1. Pradžia
  2. /
  3. Privatumo politika

Privatumo politika

Šis puslapis yra „FĖJA“ J. Vaišnorienės komercijos įmonės nuosavybė. „FĖJA“ įsipareigoja saugoti privatumą jums naudojantis mūsų puslapiu. Esame įsitikinę, kad geriausias būdas apsaugoti mūsų puslapio vartotojų privatumą yra pateikti jiems visą surinktą informaciją ir užsitikrinti, kad jie supranta ir sutinka ja naudotis. Mes kartais keičiame savo privatumo politiką ir visada pranešame apie tai savo puslapyje, kad visada galėtumėte sužinoti, kokią informaciją turime, kaip ja naudojamės ir kokiomis aplinkybėmis ją atskleidžiame. Savo puslapyje skelbiame visus pasikeitimus, o jūs nuolat turėtumėte tikrinti naujienas.

Atkreipkite dėmesį, kad puslapyje yra nuorodos į kitus puslapius ir iš kitų puslapių. Mes neatsakome už kitų puslapių privatumo politiką ir jų turinį, be to, mūsų privatumo politika negalioja kitų puslapių atžvilgiu.

Kur saugomi duomenys? Ar jie yra saugūs?

Informacija apie jus yra saugoma mūsų vidinėje duomenų bazėje, kuria gali naudotis tik savi darbuotojai. Nors ir siekiame kuo labiau apsaugoti jūsų asmeninę informaciją, bet negalime užtikrinti jos 100% saugumo, todėl pateikdami informaciją jūs prisiimate atsakomybę. Kai informaciją apie save persiunčiate mums, dedame visas pastangas, kad savo sistemose užtikrintume jos saugumą. Darbuotojai ar šalys, teikiančios paslaugas „FĖJA“, gali prieiti prie šios informacijos, tačiau yra įpareigoti ją saugoti, neatskleisti ir naudoti ją tik „FĖJA“ paslaugoms.

Ar mes naudojame slapukus?

Slapukai yra informacijos dalis, kurią naršyklė išsaugo jūsų kompiuterio standžiajame diske. Dauguma internetinių naršyklių automatiškai priima slapukus, bet jūs galite apsisaugoti nuo to, pakeitę savo naršyklę. Mes slapukus naudojame tik tam, kad matytume, kokius puslapius skaitote mūsų internetinėje svetainėje, sužinotume, ar puslapyje lankėtės anksčiau, ir kuo geriau aptarnautume jus.

Keisdami savo naršyklės nustatymus, jūs galite priimti visus slapukus, būti įspėtas, kada slapukai nustatyti, arba atsisakyti slapukų visai. Tačiau, nusprendę atsisakyti visų slapukų, jūs negalėsite matyti kai kurių puslapio dalių.

Kas yra slapukas?

Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius.

Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).

Slapukų būna skirtingų: laikinieji slapukai (arba seanso slapukai) – pašalinami, kai užveriama naršyklė; nuolatiniai slapukai – nepašalinami ir lieka tol, kol pašalinami aktyviais veiksmais arba kol baigiasi jų galiojimas.

Kaip pašalinti slapuką?

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet žinokite, kad jeigu taip padarysite, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų kaip dera. Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje www.aboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.

Slapukų tipai

Būtinieji slapukai: tokie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte žvalgytis po interneto svetainę ir naudotis jos funkcijomis, tokiomis kaip prieiga prie saugių interneto svetainės sričių. Be šių slapukų negalėtų būti jūsų pageidaujamos paslaugos, pavyzdžiui, pirkimo internetu.

Veikimą gerinantys slapukai: šie slapukai renka informaciją apie tai, kai naudotojai naudojasi tam tikra interneto svetaine, pavyzdžiui, kurie puslapiai lankomi dažniausiai ir ar lankytojai iš tinklalapių gauna klaidų pranešimų. Šie slapukai nerenka informacijos, leidžiančios atpažinti svetainės lankytoją. Visa šių slapukų renkama informacija yra bendrojo pobūdžio, todėl anoniminė. Ji naudojama tik svetainės veiklai pagerinti.

Funkciniai slapukai: šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse.

Tiksliniai arba reklaminiai slapukai: šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą.

Jūsų sutikimas

Naudodamiesi šiuo puslapiu ir pateikę jame informaciją, jūs sutinkate, kad jūsų asmeniniai duomenys bus surinkti ir panaudoti aukščiau aprašytiems tikslams.

Paskyros pašalinimas

Norėdami pašalinti savo paskyrą ir joje esančius duomenis, susisiekite su mumis el. pašto adresu: info@feja.lt.